Elfy św. Mikołaja

Informacje odnośnie elfów św. Mikołaja w Jaworzynie 2010


#1 2010-11-22 19:14:26

 asystent osoby

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 1
Punktów :   

Agatkowe.!

Powiem tak, nie za bardzo mam czas ogarnąć to forum. ale.... czytam Was od samego początku.  
Po materiały myślę, że się zgłoszę na dniach. mam propozycje,która nie wiem czy finansowo będzie dobrze, ale... pomysł jest więc rzucam.!
Kto zna ten powinien wiedzieć. W Świdnicy jest sklep o nazwie PEPCO w tym o to sklepie za 7,99  opaski z rogami renifera i nosek czerwony Rudolfa.! co wy na to.? pomysł mogę przedstawić na spotkaniu, ale najpierw chce znać wasze zdanie.


Pozdrawiam i do piątku. gdybyście mieli do mnie jakieś sprawy to 13599356 gadu. tam łatwiej się ze mną dogadać-tu nie ogarniam.!P

Buziolki.! ** <33

Offline

 

#2 2010-11-22 21:23:06

Dasia

Wszechmocny

Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 22
Punktów :   

Re: Agatkowe.!

mnie się podoba:) mm ja nigdy nie miałam czerwonego noska i rogów:P A ja tez mam pomysł chodzi mi o rysunki jakie mogą wykonywać dzieci w trakcie elfów( podobnie było na imprezie z wampirami) wiec możne dzieci niech rysują prezenty dla mikołaja- jaki prezent chce dostać Mikołaj. Co wy na to? Jeśli ktoś ma jakieś inne propozycje to czekamy:)

Offline

 

#3 2010-11-23 18:54:21

 Prokop

Użytkownik

Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 11
Punktów :   

Re: Agatkowe.!

Obydwa pomysły mi się podobają xd Czerwone noski mmm... fajnie byśmy wyglądali wszyscy ;p


Offline

 

#4 2010-11-23 21:06:59

SG

Wszechmocny

Zarejestrowany: 2010-11-10
Posty: 16
Punktów :   

Re: Agatkowe.!

A ile takich sztuk byłoby potrzebnych? Bo tak sobie pomyślałem, że nie wszyscy muszą być tak ekstra fajnie ubrani, tzn: osoby prowadzące zabawę - wiadomo, osoby, które pomagają rozruszać dzieciaki - też, ale osoby pozostałe chyba już nie... Nie wiem... Tak się tylko nad tym zastanawiam.... Poza tym najlepiej będzie pogadać o tym na spotkaniu:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.enokia.pun.pl www.nlp-perswazja.pun.pl www.chaoticgame.pun.pl www.polacypisces.pun.pl www.tzar.pun.pl